عینک آفتابی سلبریتی ها یا دیگر بازیگران هالیوود و ستاره‌ها، یکی از موضوعات جذاب برای طرفداران مد و فشن است.

برای اینکه بدانید برند عینک آفتابی سلبریتی‌ها ، بازیگران هالیوود و چهره‌های شناخته‌شده‌ی جهانی چیست، تا انتهای این مطلب همراه عینکی ها باشید.

1. وودی آلن

خوب فک کنم همه دیگه دهه شصتی ها و هفتادی ها ایشون رو خوب میشناسن وودی آلن یک هنرمند و کارگردان بسیار خبره در صنعت سینمای هالیوود بود، یکی از معروف ترین فیلم هاش که خودم خوشم اومد ازش آب را نخورید بود.

وودی آلن

2. دمی لواتو (-_-)

دمی لواتو… بله دقیقا خواننده ای که از نظر من اونقدر خواننده ای نیست که فردا ازش یاد کنن یا فیلمی ازش بسازن ( البته وقتی از بقالی دم کوچه هم فیلم ساخته شده بعید نیست) ایشون هم عینکی و هم یکمی بازیگر و تا به امروز خواننده هستن. (مثل همیشه هم تو یک فیلم دیزنی هنرنمایی کردن)

دمی لواتو

3. جنیفر آنیستون

بله ایشونو که دیگه کی دوست نداره ! یکی از بهترین کمدین های زنی که به شخصه دیدم و هنرنمایی بسیار خوبش تو سریال فرندز. و ایشون 5 سال همسر برد پیت بودن که نمیدونم چرا آدم های معروف به یکی بسنده نمیکنن ( البته برد پیت خیلی شانس نداشته یا اخلاقش بد بود یا پول… نه اون نمیشه. به هرحال یه کاری کرده هی طلاقش دادن )

جنیفز آنیستون

4.کیت هرینگتون

این بازیگر که خیلیا هم میشناسیمش توی بازی تاج تخت حسابی معروف شد و راستش من نه بازی تاج و تخت رو دیدم نه این بنده خدارو تو فیلمای دیگه. ولی خوب راستش بخوام نظرمو راجبش بگم عینکی که میزنه بشدت بهش میاد.

کیت هرینگتون

5.کیت بلانشت

خوب ازونجا که ایشون بین ایرانی ها خیلی محبوب هستن دیگه تعریفی نیاز نیست فقط در این حد که ایشون یا جواد عزتی عکس داره که همین بس است. بله ایشون هم با اینکه من هیچ وقت با عینک ندیدمشون ولی ایشون عینکی هستن از بهترین فیلمای این بازیگر میشه ثور : رگناروک و مورد عجیب بنجامین باتن هست که واقعا این فیلم ها خیلی خوب بودن.

کیت بلانشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *